01.06.XXIX Rajd Ekologiczny. W rajdzie wzięły udział dwa zespoły z naszej Szkoły: "Eko Kowalew"- uczniowie klas czwartych, oraz "Eko Groszki"- uczniowie klas siódmych. W trakcie imprezy czekało na nas mnóstwo atrakcji. Wszystkie nasze drużyny otrzymały nagrody w postaci sprzętu sportowego. Zespół "Eko Groszków" w klasyfikacji końcowej klas 5-8 zajął 3miejsce. Opiekunami drużyn byli Pan Ryszard Michalski i Paweł Szczepaniak.
