12 czerwca 2026 roku na stadionie w Pleszewie odbyła się kolejna edycja Olimpiady PPL. W tym dniu do rywalizacji w różnych konkurencjach stanęli reprezentanci klas I–III oraz IV - VI. Młodsi zostawili na stadionie mnóstwo serca i zakończyli rywalizację na bardzo dobrym 4. miejscu. Natomiast klasy IV–VI pokonali wszystkie szkoły i zajęli 1. miejsce w całej rywalizacji!  Czytaj więcej...