W obecnym roku szkolnym powrócił zwyczaj organizowania Dnia Naleśnika, który nierozerwalnie związany jest z sezonem karnawałowym. To bardzo ciekawe wydarzenie, bo przede wszystkim słodkie i smaczne.

image0

W tegorocznej odsłonie wprowadzono nową formułę wydarzenia tzn. grupa uczniów klasy IVB smażyła naleśniki dla swoich młodszych kolegów i koleżanek w przedszkolu. Przygotowano mnóstwo słodkich i pachnących placków, a jedynym ograniczeniem w doborze dodatków była wyobraźnia, dlatego nie zabrakło konfitury, czekolady, bitej śmietany, owoców oraz kolorowej posypki. Nagrodą były uśmiechnięte buzie przedszkolaków oraz ich opiekunów. Dzieci z pewnością będą czekać na kolejną edycję Pancake Day w przyszłym roku szkolnym!

image2

image3

image4

image5

 

                                                                                                                                 

                                                                                                                Katarzyna Sikora