21 czerwca zakończyliśmy kolejny rok szkolny. W tym dniu uczniowie otrzymali wyczekiwane świadectwa, a na nich podsumowanie zdobytej wiedzy i nowych umiejętności. Dzień ten rozpoczęliśmy wspólnie od Mszy Świętej w kościele, a następnie przeszliśmy do szkoły, aby wziąć udział w dalszych ćzęściach uroczystkości. W pierwszej części mieliśmy okazję podziwiać piękny występ przygotowany przez uczniów klas siódmych wraz z wychowawczyniami. W tej części odbyło się także wręczenie świadectw i nagród uczniom z klas 1 - 6. W kolejnej części uroczystości świadectwa otrzymali uczniowie klas siódmych. Kulminację tego dnia stonowiło jednak pożegnanie uczniów klas ósmych, którzy po raz ostatni przeżywali zakończenie roku w naszej szkole. Już po wakacjach pójdą do innych szkół, aby dalej się rozwijać i spełniać swoje marzenia. Życzymy im wszystkiego co najlepsze!

448774707 920553903207746 5426992767549819097 n

Nauczycielom, rodzicom, pracownikom administracji i obsługi oraz wszystkim uczniom życzymy pięknych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

FOTORELACJA