30 maja 2023 r. w naszej szkole odbył się Miejsko - Gminny Konkurs Matematyczny dla uczniów klasy VII-VIII Szkoły Podstawowej, w którym udział brały trzyosobowe reprezentacje ze szkół podstawowych Miasta i Gminy Pleszew. Celem konkursu było rozwijanie zdolności i zainteresowań matematycznych uczniów oraz kształcenie umiejętności logicznego myślenia, a także popularyzacja matematyki wśród młodzieży.

Wyniki konkursu:
I miejsce: Mateusz Politowicz (Zespół Szkół Publicznych nr 3 w Pleszewie)
II miejsce: Bartosz Fabisiak (Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Pleszewie)
III miejsce: Gabriela Stefaniak (Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Pleszewie)

Nasza drużyna w składzie: Nadia Działoszyńska, Dawid Klötzel, Patryk Marciniak
drużynowo zajęli III miejsce.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Fundatorem nagród była Rada Rodziców przy ZSP w Kowalewie.

Zapraszamy do galerii zdjęć

Marzena Janusz
Renata Woś
Teresa Zielińska